कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
कुमार कंचन जि.सी. बरिष्ठ आ.ले.प.अधिकृत आन्तरिक लेखापरीक्षण शाखा kkgc517@hotmail.com ९८५६०६०५१७\०६५५६११६९
राजु पाैडेल बरिष्ठ इन्जिनियर योजना शाखा er.razoo@gmail.com ९८४६०५०३७६
मेघनाथ आचार्य लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा ९८५६०६०१६३
रामचन्द्र हड्खले प्रशासकीय अधिकृत मुद्दा उपशाखा rhadkhale@yahoo.com ९७४६००२००३
रविन्द्र लाल मुल इन्जिनियर योजना शाखा ravindralalmul@yahoo.com ९८५६०४३४९१
गोकर्णराज वाग्ले कम्प्युटर अधिकृत नगर सूचना प्रविधि केन्द्र gjawagle@gmail.com ९८४६०३७२७०/ ०६५५६११६९
कृष्णराज घिमिरे शाखा अधिकृत समाजकल्याण ghimirek35@yahoo.com ९८४६०९१३३५
राजुहरी पण्डित बजार केन्द्र उत्प्रेरक गाउँनगर साझेदारी विकास उपशाखा ९८४६०४३१८९
पम्फा बस्नेत समुदाय परिचालक वडा नं.३ को वडा सचिव pamphabasnet@gmail.com ९८४६०९१९८५
पुष्पराज आचार्य समुदाय परिचालक वडा नं.४ को वडा सचिव puspa_acharya2002@yahoo.com ९८४६०४०४३५
हेमन्त गुरुङ वित्त एवं कार्यालय सहायक राजस्व\साझेदारी उपशाखा hemantagurung78@gmail.com ९८४६५२४५३७
सावित्री आचार्य समुदाय परिचालक वडा नं.२ को वडा सचिव ९८४६६१४१४०
विश्वनाथ पाैडेल ना.सु वडा नं.५ को वडा सचिव ९८४६११४०४७
विनोद गाैतम जुनियर इन्जिनियर योजना कार्यान्वयन उपशाखा ९८४६१४१३१४
भेषराज तिवारी ना.सु योजना कार्यान्वयन उपशाखा bheshrajtiwari@gmail.com ९८४६४६०९६४
दुर्गाप्रसाद पाैडेल ना.सु वडा नं.१० को वडा सचिव ९८४६०५५८६४
कृष्णप्रसाद पाैडेल ना.सु जिन्सी उपशाखा ९८४६०४३३५१
विष्णु खड्का क्षेत्री ना.सु लेखा उपशाखा ९८४६०५५१०५
भाग्यशाली ढुंगाना ना.सु वातावरण तथा सरसफाई ९८४६०६२०८७
शंकरदेव पाैडेल ना.सु वडा नं.१३ को वडा सचिव ९८४६३४६३९०
टेकबहादुर सिंजाली खा.पा.स.टे खानेपानी काज ९८४६१३०३७३
विनोद वाग्ले जुनियर इन्जिनियर योजना कार्यान्वयन उपशाखा ९८४६०५५१५२
अर्जुन गिरी ना.सु वडा नं.१ को वडा सचिव ९८४६०५५२०३
पदमबहादुर थापा कम्प्युटर अप्रेटर आन्तरिक प्रशासन उपशाखा ९८४६०५५०६२
अर्जुनकुमार श्रेष्ठ ना.सु राजस्व उपशाखा ९८४६०९०००४
नवराज कंडेल ना.सु वडा नं.१२ को वडा सचिव ९८४६०५५२७०
चेतबहादुर दरै ना.सु लेखा उपशाखा ९८४६०६५३६६
उषा हड्खले अ.न.मी जनस्वास्थ्य उपशाखा ९८४६०१०९६३
यमप्रसाद पाैडेल अमिन घर नक्शापास उपशाखा ९८४६५५२४८६
हरिप्रसाद तिवारी सवओभरसिर घरनक्शा पास ९८४६०९२०७५
विष्णु कुमार जोशी खरिदार पन्जिकरण इकाई bishnujoshi102@gmail.com ९८४६०९२३१८
शिवहरी पण्डित खा.पा.स.टे खानेपानी काज ९८४६३१७१३५
कल्पना पाैडेल सरसफाई व्यवस्थापक वातावरण तथा सरसफाई ९८४६०६७३१०
रुद्रबहादुर दरै नगर प्रहरी हवल्दार नगर निरीक्षण इकाई ९८०६७२५८०८
भरतबहादुर बस्नेत नगर प्रहरी जवान नगर निरीक्षण इकाई ९८४६०६५१८६
जंगबहादुर थापा नगर प्रहरी जवान नगर निरीक्षण इकाई ९८०६७४४४६९
डम्मरबहादुर श्रेष्ठ नगर प्रहरी जवान नगर निरीक्षण इकाई ९८४६०९२९६९
बम्बबहादुर दरै नगर प्रहरी जवान नगर निरीक्षण इकाई ९८४६०५५३६२
प्रेमबहादुर घर्ती लोडर हेल्पर खानेपानी काज ९८४६०३९४१८
चन्द्रबहादुर श्रेष्ठ सिनियर लोडर अप्रेटर मेकानिकल उपशाखा ९८४६२३४१२२
तीर्थबहादुर तामांङ हल्का सवारी चालक मेकानिकल उपशाखा ९८४६१३१३७२
रामलाल श्रेष्ठ भारी सवारी चालक मेकानिकल उपशाखा ९८४६०४०४२३
सोमे कुमाल हल्का सवारी चालक वातावरण तथा सरसफाई ९८०६५७४५९१
किसान कुमाल हल्का सवारी चालक वातावरण तथा सरसफाई ९८४६१५३६५१
लालबहादुर दरै कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा
सूर्यबहादुर दरै कार्यालय सहयोगी योजना शाखा ९८४६०४५८७१
भोजबहादुर दरै कार्यालय सहयोगी राजस्व उपशाखा ९८४६३७१६६०
लालबहादुर कुमाल विद्यूत हेल्पर विद्युत इकाई ९७४६००२७४४
पूर्णबहादुर नेपाली कार्यालय सहयोगी सम्पत्ती कर इकाई
चित्रबहादुर दरै कार्यालय सहयोगी मेकानिकल उपशाखा ९७४६०१७५२८
माधव वाग्ले कार्यालय सहयोगी खानेपानी काज ९८४६५३७७८३
रामचन्द्र कोइराला कार्यालय सहयोगी गाउँनगर साझेदारी विकास उपशाखा ९८४६०५५१८५
सानुमाया श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४६२४५८१७
दुक्तराज श्रेष्ठ प्लम्बर खानेपानी काज ९८४६२४१६६४
विष्णुबहादुर कुमाल कूचीकार वातावरण तथा सरसफाई
अर्जुन हड्खले कार्यालय सहयोगी खानेपानी काज ९८४६२४४८४९
तिलका रानाभाट कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४६०३०७५१
सिता दरै कूचीकार वातावरण तथा सरसफाई
सममाया कुमाल कूचीकार वातावरण तथा सरसफाई
मनीलाल कुमाल कूचीकार वातावरण तथा सरसफाई
मनबहादुर दरै कूचीकार वातावरण तथा सरसफाई
तहल सिं दरै कूचीकार वातावरण तथा सरसफाई
सूर्य कुमाल कूचीकार वातावरण तथा सरसफाई
कृष्ण कुमाल कूचीकार वातावरण तथा सरसफाई
नानुमाया गैरे कूचीकार सरसफाइ
भगवान जोशी जुनियर इन्जिनियर योजना कार्यान्वयन
पूर्णिमा गुरुङ समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
जमिला खातुन समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
रन्जना वि.क. समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
मैना अधिकारी समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
सिमा राना समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
प्रतिक्षा आचार्य समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
स्मृति वि.क. समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
अम्बिका खनाल समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
सावित्री थापा समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
इन्दिरा न्याैपाने समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
जानुका तिमिल्सिना समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
शिव शर्मा समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पि.
प्रदिप पौडेल जुनियर इन्जिनियर घरनक्शा पास
राजु पाैडेल सिनियर लोडर अप्रेटर मेकानिकल उपशाखा (सेवा करार)
एलिना राना थापा समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पी. 9816675715
शान्ता पाैडेल रानाभाट समुदाय परिचालक एल.जि.सि.डि.पी. ९८४६१३१२७०
निर्मल वाग्ले इन्जिनियर घर नक्शा पास ९८४१६४३५९८
विशाल पण्डित सुचना तथा प्रविधि सहायक नगर प्रमुख सचिवालय bishalpandit76@gmail.com +977-9846770102
ज्ञानेश्वर मिश्र सवओभरसिर योजना शाखा mishra.gn12@gmail.com 9856060076
शुशिल खनाल सव.इन्जिनियर योजना शाखा sushilkhanal20@gmail.com 9846325059
मनोज कैनी सव.इन्जिनियर योजना शाखा manojkaimi1@gmail.com 9846165519
विरेन्द्र थापा इन्जिनियर योजना शाखा bnthapa95@gmail.com 9817187189
सन्तोष श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर घर नक्शा पास stha.santosh515@gmail.com 9802821222
सन्जय तिमल्सीना सव. ओभरसियर घर नक्शा पास sannjay.friday813@gmail.com 98046055236