FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
कुमार कंचन जि.सी. बरिष्ठ आ.ले.प.अधिकृत आन्तरिक लेखापरीक्षण शाखा kkgc517@hotmail.com ९८५६०६०५१७\०६५५६११६९
राजु पाैडेल बरिष्ठ इन्जिनियर योजना शाखा er.razoo@gmail.com ९८४६०५०३७६
मेघनाथ आचार्य बरिष्ठ अधिकृत सामान्य प्रशासन शाखा meghrajacharya2018@gmail.com ९८५६०६०१६३
रामचन्द्र हड्खले बरिष्ठ अधिकृत (कानुन शाखा)न्यायिक समिति rhadkhale@yahoo.com ९७४६००२००३
रविन्द्र लाल मुल बरिष्ठ इन्जिनियर भुमि व्यवस्थापन तथा भवन नियमन शाखा ravindralalmul@yahoo.com ९८५६०४३४९१
गोकर्णराज वाग्ले सूचना अधीकृत सूचना प्रविधि तथा अभिलेख शाखा gjawagle@gmail.com ९८४६०३७२७०/ ०६५५६११६९
कृष्णराज घिमिरे बरिष्ठ अधिकृत समाजकल्याण ghimirek35@yahoo.com ९८४६०९१३३५
राजुहरी पण्डित बजार केन्द्र उत्प्रेरक गाउँनगर साझेदारी विकास उपशाखा ९८४६०४३१८९
पम्फा बस्नेत शाखा अधिकृत वडा नं.२ को वडा सचिव pamphabasnet@gmail.com ९८४६०९१९८५
पुष्पराज आचार्य शाखा अधिकृत वडा नं.१० को वडा सचिव puspa_acharya2002@yahoo.com ९८४६०४०४३५
हेमन्त गुरुङ लेखा अधिकृत वित्त व्यवस्थापन शाखा hemantagurung78@gmail.com ९८४६५२४५३७
विनोद गाैतम इन्जिनियर योजना कार्यान्वयन उपशाखा ९८४६१४१३१४
भेषराज तिवारी शाखा अधिकृत योजना कार्यान्वयन उपशाखा bheshrajtiwari@gmail.com ९८४६४६०९६४
दुर्गाप्रसाद पाैडेल ना.सु वडा नं.१० को वडा सचिव ९८४६०५५८६४
कृष्णप्रसाद पाैडेल ना.सु जिन्सी उपशाखा ९८४६०४३३५१
विष्णु खड्का क्षेत्री ना.सु लेखा उपशाखा ९८४६०५५१०५
भाग्यशाली ढुंगाना ना.सु सरसफाइ उपशाखा ९८४६०६२०८७
शंकरदेव पाैडेल ना.सु वडा नं.१३ को वडा सचिव ९८४६३४६३९०
विनोद वाग्ले जुनियर इन्जिनियर योजना कार्यान्वयन उपशाखा ९८४६०५५१५२
पदमबहादुर थापा कम्प्युटर अप्रेटर आन्तरिक प्रशासन उपशाखा ९८४६०५५०६२
अर्जुनकुमार श्रेष्ठ ना.सु राजस्व उपशाखा ९८४६०९०००४
नवराज कंडेल ना.सु वडा नं.१२ को वडा सचिव ९८४६०५५२७०
चेतबहादुर दरै लेखापाल लेखा उपशाखा ९८४६०६५३६६
यमप्रसाद पाैडेल अमिन घर नक्शापास उपशाखा ९८४६५५२४८६
विष्णु कुमार जोशी ना.सु पन्जिकरण इकाई bishnujoshi102@gmail.com ९८४६०९२३१८
रुद्रबहादुर दरै नगर प्रहरी हवल्दार नगर निरीक्षण इकाई ९८०६७२५८०८
डम्मरबहादुर श्रेष्ठ नगर प्रहरी हवल्दार नगर निरीक्षण इकाई ९८४६०९२९६९
बम्बबहादुर दरै नगर प्रहरी हवल्दार नगर निरीक्षण इकाई ९८४६०५५३६२
चन्द्रबहादुर श्रेष्ठ सिनियर लोडर अप्रेटर मेकानिकल उपशाखा ९८४६२३४१२२
तीर्थबहादुर तामांङ हल्का सवारी चालक मेकानिकल उपशाखा ९८४६१३१३७२
भगवान जोशी जुनियर इन्जिनियर योजना कार्यान्वयन
डिल्लिराम सिग्देल प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत dillsigdelra@yahoo.com 9856002111
विशाल पण्डित सुचना तथा प्रविधि अधिकृत सुचना प्रविधि शाखा एवं नगर प्रमुख सचिवालय bishalpandit76@gmail.com +977-9846770102
मनोज कैनी इन्जिनियर घर नक्शा शाखा manojkaini1@gmail.com 9846165519
विरेन्द्र थापा इन्जिनियर योजना शाखा bnthapa95@gmail.com 9817187189
सन्तोष श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर घर नक्शा पास stha.santosh515@gmail.com 9802821222
सन्जय तिमल्सीना सव. ओभरसियर घर नक्शा पास sannjay.friday813@gmail.com 98046055236
प्रमोद सोती जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा sotipramod@gmail.com 9845064647
नगेन्द्र प्रसाद रेग्मी उप सचिव शिक्षा शखा 9856045517
डा. मनोज विश्वकर्मा पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी विकास उपशाखा 9860387406
राजेन्द्र कार्कि बरिष्ठ अधिकृत आर्थीक पुर्वाधार विकास शाखा rajendra_2007new@yahoo.com 9856075674
विश्वराज वाग्ले अधिकृत कृषि विकास उपशाखा bishwawagle123@gmail.com 09846118884
कल्पना खनाल अधिकृत पशुपंक्षी विकास उपशाखा 9846090650